ÜNİVERSİTE-SANAYİ İŞBİRLİKLERİNİN GELİŞTİRİLMESİ

İNNOEM ekibi olarak kurumların Ar-Ge ihtiyaçları analiz edilerek uygun üniversite ve akademisyen eşlemesi ile Ar-Ge faaliyetlerinin bilimsel tabanda gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. 

ÜRÜN VE TEKNOLOJİ GELİŞTİRME DANIŞMANLIĞI

Kurumların ürün ve teknoloji ihtiyaçlarına uygun olarak anahtar teslim ürün ve süreç geliştirme hizmetleri sunulmaktadır. İNNOEM ekibi ürün için uygun teknolojilerin ve gerekliliklerin belirlenmesinden, üretim sürecinin oluşturulmasına yönelik olarak uçtan uca hizmet sağlamaktadır.

TEKNOLOJİ TRANSFER DANIŞMANLIĞI

İNNOEM uzmanları, sürekli gelişen teknolojilerin uyarlanması ve kurumların stratejik altyapıları doğrultusunda gelişen teknolojilerin transferi ve adaptasyonu konusunda danışmanlık desteği sağlamaktadır. 

TEKNOLOJİ VE ALTYAPI ANALİZLERİ

İNNOEM olarak akademisyenler ve sektörel uzmanlar ile kuruluşların teknolojik altyapılarının analizlerini gerçekleştirerek stratejik hedefler doğrultusunda bu altyapıların geliştirilmesine yönelik danışmanlık destekleri sunuyoruz. 

TASARIM VE SİMÜLASYON HİZMETLERİ

İNNOEM uzmanları ve akademisyen desteği ile ürün geliştirme çalışmalarında ihtiyaç duyduğunuz tasarım, ileri mühendislik, modelleme ve analiz katkıları sunulmaktadır.